بسم الله الرحمن الرحیم

هرکجا از صفحه ی تاریخ این مرز و بوم را که ورق میزنیم همواره دشمن خارجی و استکبار جهانی  در حال توطعه بر علیه  امت مسلمان ایران بوده و عوامل خود فروخته نفوذی دشمن نیز با آن همکاری کرده و به ملت بصیر و مقاوم ایران خیانت کرده اند.امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ خواندند،و تکلیف آن را برای همه ما روشن ساختند.اما امروزه افراد نفوذی به ظاهر مومن در پاسخ به نیازها و وسوسه های نفس خویش باز هم به ظاهر از خداوند طلب یاری دارند اما همین نفوذی ها امروز در پاسخ به وسوسه های شیطان بزرگ چه در ظاهر و چه در باطن نه تنها از الله مدد نمی خواهند بلکه مقابل ولی فقیه خود می ایستند و در حضور او لبیگ گویان ترک طریق کرده و با استکبار بیعت می کنند.

ما دانش آموزان بسیجی که به گفته پیشوای خود جوان انقلابی خوانده میشویم به آمریکا و دیگر دشمنان هشدار میدهیم که با دم شیر بازی نکنند و دست از خیانت به جهان بشریت بر دارند ،تا کی باید امت اسلام و تمامی ملل مظلوم تاوان زیاده خوایی های عدده ای را بدهند که به بهانه حقوق بشر کشوری را تسخیر کرده و ظلمی نیست که در حق مردم آنجا روا نداشته باشند . تا چه زمانی افراد بی گناه باید در عراق ،سوریه،فلسطین،یمن،بحرین،عربستان ،افغانستان ودیگر نقاط جهان حتی در دل آمریکا قربانی شوند و صدای کسی هم در نیاید.

دشمنان بدانند سالهاست که چشم ما به انگشت اشاره رهبرمان  دوخته شده ، و منتظر اشاره اش هستیم.هولنک روزی برایتان باشد که به سوی شما اشاره کند وآن روز است که  ما لشکرهایمان را به سوی شما گسیل داده و جهان آلوده شده از وجودتان را غسل طهیت داده و پاک سازیم.

خیال خام است که فکر میکنید در میدان جنگ نرم میتوانید حریفمان شوید.ما مجهز قوی ترین سلاح یعنی تقوا هستیم .

ما دانش آموزان که ولایت مداری و بصیرت خود را بارها ثابت کرده ایم به عوامل نفوذی دشمن که قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارند میگوییم دست از افکار و اعمال منافقانه خود بردارند و به صراط مستقیم باز گردنند وگرنه جواب اعمال آنان را با  عمل انقلابی خود پاسخ خواهیم داد.

دانش آموزان بسیجی شهرستان دامغان

سیزدهم آبان ماه سال یکهزارسیصد نود پنج

منبع : بسیج دانش آموزی آیت الله خامنه ای |متن طومار امضا شده در راهپیمایی 13 آبان
برچسب ها : کرده ,نفوذی ,جهان ,آموزان ,اشاره ,دارند ,دانش آموزان ,آموزان بسیجی ,شیطان بزرگ ,نفوذی دشمن ,دانش آموزان بسیجی